7 lipca 2015

Właściwie to pracowicie

 Niby nic, ale tu troszkę, tam troszkę i mam kolejne śliniaki w trakcie szycia. Wykroiłam też już sobie elementy na sukienkę dla Dziewczynki. Poczta dostarczyła dzisiaj materiał na tipi dla dzieci (zażyczyły to nie wypada nie uszyć), na prześcieradła nowe i na poduchy, które zalegną na nowych kuchennych/jadalnianych krzesłach. Wybrałam też wstępnie odważną letnią sukienkę dla siebie i będzie się szyła.

 Ponadto szykuje się tutorial na bloga. Już prawie go napisałam i po części zdjęcia też już są na swoich miejscach. Może jutro dociągnę do końca.

 Ach i jeszcze tylko napomknę, że jak dobrze pójdzie to zostanę "gwiazdą internetów". No gwiazdeczką taką małą :p Ale na razie ciiii......

3 komentarze:

 1. Już praktycznie wszystko na eleganckiej drodze z tą moją brodą jest.

  Kurczaki, strasznie dużo pracy masz jak czytam. O to całkiem ciekawe z tą gwiazdeczką Sieci, zaczekam w takim razie na coś więcej. :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. My zamiast tipi mamy dwie spięte pałatki wojskowe. 180cmx180cm mniej więcej. Tylko nie mogę się zebrać na kupienie porządnych kijów. Marzą mi się bambusowe, ale chyba skończy się na drewnianych. Może coś polecić? Jaką średnicę najlepiej wybierać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomysł z pałatkami super. Niestety moi wymagający są i chcą by było po indiańsku. Pałatki ich nie zadowolą.
   Nie pomogę z kijami. Jestem na etapie szyciowym. Mąż ma ogarnąć temat kijów :/

   Usuń