10 sierpnia 2016

Projektowanie i wytwarzanie wyrobów odzieżowych

 Na taki oto kurs się dzisiaj zapisałam w Bytomskim Ośrodku Edukacji Zobaczę jak mi pójdzie. I jak czasowo uda się zajęcia pogodzić ze studiami Pana Męża. Jak by nie było to zawsze czegoś się nauczę nowego. A pożądam wiedzy bardzo bardzo.

 Zawodowo natomiast udało mi się dzisiaj załatwić zawodowe oc. Jutro skanowanie i drukowanie ostatnich dokumentów, wypełnianie wniosku i wysłanie go do weryfikacji i rejestracji. Trzymajcie kciuki, żeby się pozytywnie udało i szybko ten proces zakończyć. To ostatni krok do samodzielnej praktyki i możliwości pracy w zawodzie od września.

6 komentarzy:

 1. Powodzenia z kursem !!! :) Jak i Powodzenia z zalatwieniem tych wszystkich waznych papierow !!! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki! Dla mnie szycie to tylko hobby i nie czuję potrzeby wielkich kursów, ale czasem przychodzi mi do głowy pójście na jakieś rozsądne szkolenie, żeby nauczyć się robić porządnie pewne rzeczy. Z drugiej strony brak czasu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podziwiam Twoje uszyte rzeczy u Ciebie, gdy o nich wspominasz i super są. Ja do ubrań nie mam jakoś ręki. Niby rozciągliwe wiele wybaczają, ale jakoś nie. Za to marzy mi się szycie koszul na miarę, albo eleganckich sukienek i takie tam :)

   Usuń
 3. A ja się przymierzam do jakiegoś kursy z projektowaniem, szyciem ;) Koniecznie napisz jak to wygląda!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczywiście Anno jak tylko się zacznie kurs na pewno będę pisała tu na blogu jak to wygląda.

  OdpowiedzUsuń